אודות | צור קשר | עיתונות | ידידים | מגזין | ניוזלטר | ספריית החומרים | العربية | English  
מידע למבקר תערוכות אוספים לוח ארועים חינוך
 
 
מגזין
דרך אגב
תומר ספקטור
הזמן הוא משאב שבעולם המודרני אף פעם אין ממנו מספיק. החוסר הזה הפך להיות מאפיין מובהק של החיים המודרניים. את הזמן על צורותיו השונות ניתן לראות ולחוש בעבודותיו של אילון ערמון
להמשך »
המעבדה לעיצוב - טקסטילים חכמים
מה קורה כשחומר הוא חלק מתהליך העיצוב עצמו? המעבדה לעיצוב מארחת את האדריכלית איילת כרמון משנקר לפרויקט שבמסגרתו נוצרים משטחי טקסטיל חכמים.
להמשך »
סאגה שלמה
עדי המר
להמשך »
...גיליון עכשווי
...כל הגיליונות

עקבו אחרינו
הרשמה לניוזלטר »
Facebook »
תערוכות > עבר
מחוץ לקופסה
עיצוב מישראל
02 יוני -  31 יולי, 2014
אוצרים
מעצבים

בין המשתתפים:השגרירות הישראלית בספרד / רון ארד / Monkey Business / Woosh Water Systems Ltd / מה בקופסא / לצאת מהקופסא / Bag Pack
/ קורנית / HIT - מכון טכנולוגי חולון / Esther Bar /


בין המעצבים המשתתפים:


אילון ערמון / Studios / Tinman Studio / מג'נטה / עדיטל אלה / שרית שני חי / אסף ויינברום / ניל ננר / אילון ערמון / ארבע וחמישה - קבוצה לעיצוב / סטודיו בייקרי / סטודיו Hu.be / מיקה בר וסטודיו פרודקס / רונן וסרמן - Tinman studio / אסתר בר / שיר אתר / פראו בלאו / קבוצת סטודיוס (אלי סער, כרם קמינסקי, תום בנדקובסקי, שחר ניסים, אסף עציון, ענבל צייזלר, ארי ליברסון, טל מור, תובל רוט, אלכס חייקין) / דיסהאוס

קישורים

מידע נוסף על האירועים


אתר שבוע העיצוב ברצלונה

תערוכה

עיצוב ישראלי בשבוע העיצוב ברצלונה 2014

שבוע העיצוב של ברצלונה המאורגן על ידי מרכז העיצוב של ברצלונה (BCD), מתקיים מידי שנה בחודש יוני בהיקף בינלאומי. בשנת 2013 השתתפו אלפים רבים, ביניהם 1500 חברות ומעצבים, וכן התקיימו למעלה מ-70 פעילויות שונות בתחום. שבוע העיצוב של ברצלונה הפך לאירוע החשוב בתחום העיצוב בספרד ובין החשובים ביותר ברמה הבינלאומית.

בחודש נובמבר 2013, מהלך ביקורו של ראש עיריית ברצלונה, מר חוויאר טריאס, בישראל ובמוזיאון העיצוב חולון הכריזו ראש עיריית ברצלונה וראש עיריית חולון, מר מוטי ששון, על השתתפותה של ישראל כמדינה אורחת בשבוע העיצוב של ברצלונה 2014.

התערוכה הישראלית תתמקד ביזמות וחדשנות בתחום העיצוב במטרה להציג את הפוטנציאל היצירתי של ישראל תוך שאיפה ליצור סינרגיה ושיתופי פעולה עסקיים בין חברות ואנשי מקצוע. היוזמה, שהתגבשה תוך שיתוף פעולה בין מוזיאון העיצוב חולון ומשרד החוץ הישראלי עם שגרירות ישראל בספרד, תכלול:

כנס מרכזי בהשתתפות רון ארד

תערוכות:
תערוכה מרכזית של מעצבים ישראלים (אוצרת: גלית גאון)
תערוכת סטודנטים ומורים של המכון הטכנולוגי חולון
תערוכה וסדרת מפגשים ופרזנטציות בנושא פיתוח חומרים חדשים על ידי מעצבים בשיתוף פעולה ראשון בין ספריית החומרים, מוזיאון העיצוב חולון וספריית החומרים של ברצלונה.

מפגשים וסדנאות:
אירוע פתיחה חגיגי של פרויקט "מה בקופסא" - בוגרי התואר השני של שנקר בפרויקט ייחודי, הרצאות של מעצבים וחברות ישראליות אשר יציגו את עבודותיהם, סדנאות מקצועיות בתחומי היזמות אותם תוביל עמותת "לצאת מהקופסא", מפגשים עסקיים ונטוורקינג לאורך כל ימי האירוע בין מעצבים ישראלים ומעצבים וחברות מקומיות, פאנלים ומפגשים של המוזיאון עם מעצבים וגלריות בברצלונה, במטרה לקדם את השיח המקצועי לצד תערוכות עיצוב בשתי הערים ועוד.


במרכז שבוע העיצוב תעמוד התערוכה - "מחוץ לקופסה - עיצוב מישראל"

תערוכה מיוחדת עבור שבוע העיצוב ברצלונה, המציגה קבוצה של יוצרים צעירים המבטאים כל אחד בדרכו, תהליך של חשיבה מחוץ לקופסא. חלקם מבטאים בעבודתם חשיבה טכנולוגית חדשנית, חלקם עושים זאת דרך צורות או חומרים וחלקם עושים זאת דרך קריאה מחודשת שלנו, המשתמשים. המעצבים נשאלו על המקצוע בו בחרו, שהוא נדמה לעיתים כמו מעט מכל דבר שיחד מאפשר יצירה גדולה מסך חלקיה. המעצב, שהוא "גנרליסט" תרבותי, איש רחב אופקים, יוצא נשכר מיכולתו להתבונן ולשאול שאלות, להקשיב ולהטיל ספק, לחוש ולתהות, האם אין דרך טובה יותר, מעניינת יותר או חכמה יותר, לעשות זאת בפעם הבאה.

לחצו כאן למידע נוסף על האירועים >>

צילום: שירן כרמל
עיצוב: שרית שני חי
© כל הזכויות שמורות למוזיאון העיצוב חולון, 2010   |   ניוזלטר   |   יצירת קשר   |   תנאי שימוש   |   הקמת האתר: סייברסרב   |   עיצוב: ™wuwa   |   צילומים: יעל פינקוס