אודות | צור קשר | עיתונות | ידידים | מגזין | ניוזלטר | ספריית החומרים | العربية | English  
מידע למבקר תערוכות אוספים לוח ארועים חינוך
| שלח אימיל |
 
 
מגזין
גלגולו של חומר | ראיון עם צוות המעצבים ממותג קולקט
שירה שובל | ספריית החומרים
צמד המעצבים למותג "קולקט", טל דרורי ואסף שם-טוב, הגיעו לספריית החומרים של המוזיאון לפני כשנה. הם היו בתחילת דרכם המקצועית וחיפשו אחר השראה ורעיונות לקולקציית התיקים הבאה שלהם.
להמשך »
בוגרים 2010
טל אמית
התצוגה השנתית של המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר, קיבצה אליה את מיטב אנשי תעשיית האופנה הישראלית.בוגרי המחלקה הציגו קולקציות אופנתיות, ומסחריות מאוד ולא הותירו ספק, הם הגיעו לכבוש.
להמשך »
חילופי עונות - תערוכת צורפות עכשווית
מירב רהט
ב-21 בספטמבר, רגע לפני שאנחנו מכריזים באופן רשמי על המעבר לסתיו בישראל, תפתח בגלריה הברט בפריז "חילופי עונות" – תערוכת אובייקטים וצילומים של הצורפת ורד בבאי.
להמשך »
...גיליון עכשווי
...כל הגיליונות

עקבו אחרינו
הרשמה לניוזלטר »
Facebook »
תערוכות > המעצבים א - ז

 א - ז  /  ח - נ ס - ת


Ori Yekutiel
אורי יקותיאל
Ori Yekutiel
www.yekutielori.com 

מעצב, אמן, ואומן. נולד בשנת 1981. מתגורר בישראל.
בשנת 2010 סיים את לימודיו בהצטיינות במחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל, אקדמיה לאמנות ועיצוב בירושלים. עבודותיו של אורי שואבות השראה מהטבע, שלדבריו יכול ללמד אותנו רבות על סבלנות, ענווה, וכיצד למצוא את ההרמוניה בין פונקציונליות ויופי. תהליך היצירה של אורי מלווה תמיד במידה מסוימת של "טעות" טוען אורי. במקרים רבים הופכות אותן "טעויות" למקור השראה ולנקודת מפנה בהתקדמותה והתפתחותה של העבודה, ועל כן יש ללמוד לשים אליהן לב ולהישאר פתוחים לשינויים.
 

 


 

Atelier Van Lieshout
אטלייה ואן ליסהאוט
Atelier Van Lieshout
http://www.ateliervanlieshout.com 

מעצב. נולד בשנת 1963. מתגורר בהולנד.
אטלייה ואן לייסהוט (AVL), אשר נוסדה בשנת 1995 על ידי האמן יופ ואן לייסהוט (1963), היא חברה לאמנות רב-תחומית הכוללת בתוכה מיצבים, עיצוב, רהיטים, ואדריכלות. השם "אטלייה ואן לייסהוט" מדגיש את העובדה שיצירות האמנות לא נובעות אך ורק מתוך מוחו היצירתי של יופ ואן לייסהוט, אלא מיוצרות על יד צוות יצירתי שכולל אמנים, מעצבים, ואדריכלים. עבודות האמנות שימושיות, פשוטות, ומוצקות. העבודות נעות בין פסלים ורהיטים, חדרי אמבטיה, ויחידות דיור טרומיות, ועד מיצבים גדולים, ושיפוצים אדריכליים מלאים. בין היישומים והטכניקות הרבים בהם משתמשים ב-AVL, נמנים מבני הפוליאסטר הגדולים בשלל צבעים עזים. מבנים אלו, המוכרים בעיקר בשל יחידות הדיור הטרומיות, הם הסמל המסחרי של AVL. מוטיבים חוזרים בעבודת AVL כוללים אוטרקיה, כוח, פוליטיקה, וסקס.


Atelier NL, Lonny van Ryswyck

 
אטלייה לוני ואן ריסווייק
Atelier NL, Lonny van Ryswyck
http://www.ateliernl.com

מעצבת. נולדה בשנת 1978. מתגוררת בהולנד.
התבוננות, מחשבה, ומימוש הם האלמנטים המרכזיים בתהליך העיצוב של לוני. דברים יומיומיים אליהם אנשים בדרך כלל מתייחסים כמובנים מאליהם. פרטים שאין מבחינים בהם. אלו מקורות ההשראה שלה. הרצון לעורר את המודעות לערכים ולחוויות שאינם זוכים להערכה ראויה מביא אותה ליצירת אובייקטים שמסוגלים לסחוף אנשים אל תוך עולמה.


WHATELS (Els Woldhek)


אלס וולדהק
(Els Woldhek (WHATELS
http://www.whatels.net

סטודנטית לתואר שני, מוצרי עיצוב, המכללה המלכותית לאמנות בלונדון, שנה אחרונה. נולדה בשנת 1984. מתגוררת באנגליה.
אלס וולדהק מתגוררת כיום בלונדון, שם היא עובדת על העבודות האחרונות עבור התערוכה של בוגרי תואר שני במוצרי עיצוב של המכללה המלכותית לאמנות שתתקיים בחודש יולי השנה. במהלך לימודיה נמשכה אלס יותר ויותר לדברים שאיננו שמים אליהם לב, דברים שאנו לא ממש רואים, או מתייחסים אליהם כאל מובנים מאליהם. היא מוצאת אפשרויות בלתי צפויות באובייקטים, בחומרים, ובהתנהגויות יומיומיים. בתוך כך עבודתה של אלס עוסקת בשליטה וכאוס; התמרון בין שליטתו של המעצב לבין ה"רצון" של החומר, הסיטואציה, או האובייקט, ויצירת עבודות בלתי צפויות ולעתים ייחודיות בעלות אופי משלהן. "אני חושבת שאנשים אוהבים להיות בשליטה, לדעת מה תהיה התוצאה. בעיני זה נראה משעמם; אני חושבת שדווקא באי-הידיעה של בדיוק מה יהיה הדברים מתחילים להיות מעניינים".


Emiel van Boekel
אמיל ואן בוקל
Emiel van Boekel
http://www.e-miel.com

מעצב. נולד בשנת 1982. מתגורר בהולנד.
אמיל ואן בוקל סיים בהצטיינות את לימודיו באקדמיה לעיצוב באיינדהובן בשנת 2008. במהלך לימודיו התחוור לו שהתשוקה האמיתית שלו היא ליצור עולם משל עצמו. עבודתו ויזואלית מאוד, בעזרת איורים ואובייקטים הוא מבטא את מחשבותיו, תסכוליו, רגשותיו, ורעיונותיו. "לגרום לאנשים לצחוק ולהכריח אותם לחשוב זו אחת הדרכים החזקות ביותר לתקשר".


Anthon Beeke
אנטון ביקה
Anthon Beeke
http://www.beeke.nl


מעצב. נולד בשנת 1940. מתגורר בהולנד.
אנטון ביקה הוא מעצב גרפי. הוא ידוע בעיקר בשל הפוסטרים השנויים במחלוקת שעיצב עבור תיאטרון "טונילגרופ אמסטרדם", תערוכת "קונסט ראי", ותיאטרון "תיאטרקומפני", אולם הוא גם ערך תערוכות, ריהט מוזיאונים, עיצב ספרים, כתבי עת, בתים, לוגואים, בולי דואר, קטלוגים, פרסומות טלויזיה, אריזות, משחקי ילדים, ומסעות פרסום. מרבית עיצובים אלו זכו בפרסים מסוגים שונים. הפרס הנחמד ביותר היה זכייה במקום חמישי בבחירת המעצב ההולנדי הטוב ביותר של המאה בשנת 1999. אנטון ביקה היה גם מרצה במספר אקדמיות בהולנד ובעולם.


Anthony Kleinepier
אנתוני קליינפיר
Anthony Kleinepier
http://www.anthonykleinepier.nl


מעצב מרחב. נולד בשנת 1969. מתגורר בהולנד.
אנתוני אוהב לעורר שאלות יותר מאשר לספק תשובות, כך שהציפיות והקודים של הסביבה היומיומית שלנו מתעמעמים. הדבר גורם לאנשים להתעורר לעובדה שזכותם לפרשנות משלהם. "אני חושב שהגיע הזמן להשתמש שוב בכל החושים שלנו, ולא להאמין רק במה שאנו רואים".


Arik Levy
אריק לוי
Arik Levy
http://www.ariklevy.fr

מעצב, טכנאי, אמן, צלם, ויוצר סרטים. נולד בשנת 1963. מתגורר בצרפת.
"עיצוב", אומר אריק לוי, "הוא שריר בלתי-נשלט". כישוריו של לוי הם רב-תחומיים ואת עבודותיו ניתן לראות בגלריות ובמוזיאונים יוקרתיים ברחבי העולם. על אף שהוא מוכר בעיקר בזכות עיצוב הרהיטים שלו עבור חברות גלובליות, מיצבים, ומהדורות מוגבלות, לוי חש "שהעולם הוא אנשים, לא שולחנות וכסאות".


Eric Klarenbeek
אריק קלארנבק
Eric Klarenbeek
http://www.ericklarenbeek.com

מעצב של הבלתי שגרתי. נולד בשנת 1978. מתגורר בהולנד.
אריק קלארנביק מחולל תהליכים. הוא אינו מפתח מוצרים. מה שתראו הוא רגע בזמן, עבודה בהתהוותה. לא ניתן לדבר על המוצר האחרון שלו, מאחר שהוא עדיין מתפתח. מבחינת התהליך היצירתי, לא ניתן לדבר על ההווה, העתיד, או העבר מאחר שאנו יודעים שזמן הוא יחסי. הפעולות שלנו מתמזגות עם זמן, מרחב, וחומר. רעיונות מתרחשים בצורה מסוימת, ממשיכים לגדול ולהתפתח במוחנו, וחוזרים במגוון צורות, צבעים, ומבנים. ניתן להשוות זאת לחלימה - אובייקט, אדם, או סביבה יכולים לשוב או ללבוש צורה חדשה בחלומות רבים, ללא קשר עם זמן ומרחב.


Bas Warmoeskerken 
באס ורמוסקרקן
Bas Warmoeskerken
http://www.droog.com/about/designers/bas-warmoeskerken

מעצב. נולד בשנת 1977. מתגורר בהולנד.
באס וורמואסקרקן נולד בעיר ברגן אופ זום בדרום הולנד. בשנת 2004 סיים בהצטיינות את לימודיו באקדמיה לעיצוב באיינדהובן עם הסדרה "Red Revisited", שמהווה בימים אלו חלק מאוסף Droog. בשנת 2005 פתח סטודיו עצמאי לעיצוב בעיר אוטרכט, המתמקד בעיצוב מוצר ובעיצוב גרפי. לצד אוסף של פריטים ייחודיים, הוא עובד עבור חברות עיצוב מקומיות ובינלאומיות בעלות שם. עבודותיו הוצגו בגלריות, מוזיאונים, ותערוכות מוערכים, כגון יריד הרהיטים הבינלאומי במילאנו, אמנות/בזל מיאמי ביץ', "ווישליסט" מכירה פומבית של לי אדלקורט על ידי פייר ברג'ה ושות' בבריסל, והמוזיאון לאמנות ועיצוב בניו יורק.


BCXSY (Boaz Cohen and Sayaka Yamamoto)


בועז כהן וסאיאקה יאמאמוטו (BCXSY)
Boaz Cohen and Sayaka Yamamoto
http://www.bcxsy.com

מעצבים. בועז כהן נולד בישראל בשנת 1978. סאיאקה יאמאמוטו נולדה ביפן בשנת 1984. הם מתגוררים בהולנד. BCXSY נוסדה בעיר איינדהובן בתחילת שנת 2007 על ידי צמד המעצבים בועז כהן וסאיאקה יאמאמוטו. מאז השקת האוסף הראשון שלהם, PLAY!, במהלך תערוכת "סלון דה מוביליי" באפריל 2007, יצרו BCXSY שני אוספים נוספים, !FOREVER ב-2008, ו- !CHANGE ב-2009, לצד מגוון פרויקטים עצמאיים, לרבות עיצוב קונספטים, מוצרים, וחללים. העבודה של BCXSY מדגישה יופי, טוהר, תבונה, מודעות רגשית, ניסיון אישי, ואינטראקציה אישית. 

לראיון עם צמד המעצבים לחצו כאן


Bo Reudler


בו רוידלר
Bo Reudler
http://www.boreudler.com/prod/index.php

 מעצב מוצר. נולד בשנת 1979. מתגורר בהולנד.
סטודיו בו רוידלר הוא סטודיו לעיצוב מוצר ולעיצוב פנים בראשותו של המעצב ההולנדי בו רוידלר. העבודה של הסטודיו שואפת לשנות אובייקטים באמצעות דמיון ומשמעות, תוך התנסות בחומרים, התחקות אחר תכונותיהם הסמויות כדי להציג את היופי הטבעי שלהם. בו רוידלר הוא בוגר האקדמיה לאמנות ועיצוב בארנהם (ArtEZ), ומהמייסדים של Asylum Collection.


BLESS


בלס
BLESS
http://web.me.com/blessberlin/BLESS_new/News.html

בלס, אשר הוקמה בשנת 1997, היא תוצר של מפגש בין שני סטודנטים.
דזירה הייס נולדה בשנת 1971 בעיר פרייבורג, גרמניה. היא סיימה לימודי אופנה בשנת 1994 באוניברסיטה לאמנויות שימושיות בוינה. היא מתגוררת בפריז. אינס קאג נולדה בשנת 1970 בעיר פורת', גרמניה. היא סיימה לימודי אופנה בשנת 1995 באוניברסיטה לאמנויות שימושיות בהנובר. היא מתגוררת בברלין.
שתי המעצבות בורחות מכל הגדרה מכוילת של אופנה, ונשארות נאמנות לקונספט הראשוני שלהן, מחלקות ומשלבות יצירה בין אופנה, אמנות, ואדריכלות, הן דוגלות בדרך עבודה עצמאית, שלעתים כוללת שיתופי פעולה ואינטראקציות עם חברים, לקוחות, ושותפים אחרים. 


Georg Panther


גאורג פנתר
Georg Panther
http://www.georgpanther.com/PANTHER/NEWS.html

מעצב מוסמך. נולד בשנת 1979. מתגורר בגרמניה.
גאורג פנתר למד עיצוב מוצר באוניברסיטת באוהאוס בוויימאר. במהלך לימודיו הקים יחד עם יאן רוסלר וקריסטןף קראוס את duundduDESIGN, ובמסגרת זו השתתף בתערוכות רבות (ברלין, מילאנו, קלן), לאחרונה ב-DMY הפסטיבל הבינלאומי לעיצוב בברלין תחת הכותרת My Bauhaus Is Better Than Yours (הבאוהאוס שלי יותר טוב משלך).
ב-2010/2009 זכה במלגה של Designlabor Bremerhaven.


Jo Meesters


ג'ו מייסטרס
Jo Meesters
http://www.jomeesters.nl

 מעצב ומנהל אמנותי. נולד בשנת 1974. מתגורר בהולנד.
סטודיו ג'ו מיסטרס יוצר קונספטים ומוצרים המבוססים על מילות המפתח: חומר ואומנות. החיפוש התמידי אחר חדשנות בחומרים ובטכניקות הוא המניע העיקרי של הסטודיו לעיצוב, שנחשב מעבדה לקונספטים של מוצרים; מעבדה שמתמקדת בחקירת דרכים חדשות לטיפול בחומר ובחינת גבולות המפגש בין אומנות וטכניקות לייצור המוני.


Julia Lohmann
ג'וליה לומן
Julia Lohmann
http://www.julialohmann.co.uk

מעצבת. נולדה בשנת 1977. מתגוררת באנגליה.
ג'וליה לומן עובדת על קו הגבול בין עיצוב, מדע, ואמנות, ושואבת את השראתה מחומרים לא-שגרתיים שממעיטים בערכם. הפרויקטים של לומן בוחנים את היחס שלנו אל העולם שמקיים אותנו. ניתן למצוא את עבודותיה באוספים פרטיים וציבוריים מובילים, דוגמת המוזיאון לאומנות מודרנית בניו יורק (MoMA). לומן מלמדת בקורס מוצרי עיצוב לתואר שני בבית הספר המלכותי לאמנות בלונדון.


Djim Berger


דג'ים ברגר
Djim Berger
http://www.djimberger.com

מעצב. נולד בשנת 1980. מתגורר בהולנד.
רבות כבר ידוע בתחום החומרים. נייר, פלסטיק, מתכת, עץ, או אבן. לתחושתי, פורצלן נותר מעט לאחור. אולי הוא נחשב מורכב, יקר. המטרה שלי היא לאפשר לטווח של החומר לגדול על ידי עריכת ניסויים, נטילת סיכונים, ויצירת שילובים על מנת למצוא צורות, צבעים, וטכניקות חדשים שיעניקו לחומר את מלוא ערכו. לקחת פורצלן למקום בו מעולם עוד לא היה.


Digna Kosse


דיחנה קוסה
Digna Kosse
http://digna-k.com

 מעצבת עצמאית. נולדה בשנת 1984. מתגוררת בהולנד.
דיחנה קוסה היא מעצבת שמתרגמת קונספט לכדי מוצר. לעתים לעיצובים שלה נושא שהוא תופעה קיימת בחברה. ניתוח של תופעה כזו מהווה בסיס לקונספט. קיימות סביבתית וחברתית היו נושאים בפרויקטים האחרונים שלה. מעבר להיותם נעימים לעין מבחינה אסתטית, אומרת קוסה, למוצרים יכול להיות רובד נוסף שמוסיף משמעות. 


Dick van Hoff


דיק ואן הוף
Dick van Hoff
http://www.vanhoffontwerpen.nl

מעצב רב-תחומי. נולד בשנת 1971. מתגורר בהולנד.
בוגר בית הספר לאומנות בארנהם (1996). מזה כמה שנים שהוא מלמד באקדמיה לאומנות באיינדהובן.
ואן הוף הוא מעצב רב-תחומי, ועבודתו מאופיינת ברגישות עזה לחומר ולצורה. במוצריו ניכרת אהבה עמוקה לתעשייתי ולאמנותי. בתהליך הייצור הוא מותח ומכופף את החומר או את הטכניקה עד שמתחילה להופיע צורה חדשה. צורה זו מאפשרת מבט אל תוך מבנה העיצוב. כך מתחיל להתקיים סיפור ברור. ואן הוף מבלה אינספור שעות בבניית תבניות, מכונות שיקרבו אותו ליעד הסופי. חלק זה של תהליך העיצוב אינו פחות חשוב מהתוצר הסופי. פיתוח הקונספטים מוביל לעתים למכונות בפני עצמן, במיוחד העיצובים שהוצגו ב-Droog, כגון ברז, כיור לבד, ומנורות פורצלן, אשר מעניקים למשתמש מבט אל תוך היסודות של המוצרים. ממבט אחד בברז, למשל, ניתן לראות כיצד פועל ברז מיקסר. המבנה הפתוח של מנורת הפורצלן מראה מהי מנורה - בית במנורה עם אהיל.
מוקד עניינו של ואן הוף משתנה בהתאם לאופן בו אנשים משתמשים במוצרים. ניתן לומר כי האמנויות מולידות את תהליך יצירתו של המוצר, במיוחד בפרויקט Tyranny of the Plug (עריצות התקע). מכשירי מטבח המונעים על ידי בני אדם, ומעוררים מחשבה בדבר השימוש במוצר וכמות האנרגיה שהוא צורך. במכלול עבודתו של ואן הוף ניכרת דחייה חזקה של המיותר. נאמנות לתהליך הייצור, לצורה, ולשימוש הם הדרישות הראשונות. ואן הוף לא רוצה להיות פדנטי; בתור משתמש אתה מעורב בתהליך הייצור וחולק עמו את אהבתו לדבר.


Haley Alexander van Oosten


האלי אלכסנדר ואן אוסטן
Haley Alexander van Oosten
http://www.loeilduvert.com

האלי אלכסנדר ואן אוסטן היא רוקחת בשמים ילידת פסדינה. לפני חמש שנים ייסדה את L'Oeil du Vert, חברה לבשמים ומוצרי טיפוח טבעיים בלוס אנג'לס, קליפורניה, לאחר שהחלה להתעניין באתנובוטניקה - חקר היחסים בין בני אדם וצמחים, איך תרבויות משתמשות בצמחים לאורך הדורות.

 


Henry Lawrence
הנרי לורנס
Henry Lawrence
http://www.atelierdorp.nl/web/index.php?/members/henry-lawrence

 מעצב עצמאי. נולד בשנת 1986. מתגורר בהולנד.
בנוסף לעבודתו כבונה רהיטים עצמאי, הנרי הוא גם חלק מ-Design Collective Atelierdorp. הוא יוצר חוויה עראית בין אדם למרחב, תוך שימוש ברהיטים כאמצעי להשראת אמון בסיטואציה, כדי ליצור צורות בעלות חזות חזקה, לעתים חמקמקות במבנה שלהן. מתקיים משחק בין היצירה ובניית חוויה משתנה, ונוצר קשר הדדי יותר בין אובייקט ומשתמש.


Willem Deridder
ווילם דרידר
Willem Deridder
http://www.deridderdesignstudio.com

מעצב רהיטים ומעצב פנים. נולד בשנת 1978. מתגורר בהולנד.
DeridderDesignstudio הוא סטודיו צעיר לעיצוב באיינדהובן, הולנד. המיקוד הקונספטואלי שלו במוצרים הקיימים בסביבתנו ובאופן בו מתיחסים אליהם אנשים. DeridderDesignstudio מאמין שלמצורים רבים המיוצרים בייצור המוני מגיעה הערכה רבה יותר, תשומת לב, וכבוד לאופן בו הם מיוצרים, משונעים, וכדומה.


William Cobbing
וויליאם קובינג
William Cobbing
http://www.furiniartecontemporanea.it/eng/gallery/artists/William-Cobbing-Image-Furini-contemporary-art

 אמן. נולד בשנת 1974. מתגורר באנגליה.
וויליאם קובינג הוא אמן שחי ועובד בלונדון. הוא למד פיסול ב- Central Saint Martins College of Art & Design, ואמנות יפה ב- De Ateliersבאמסטרדם. קובינג השתתף בתערוכות בינלאומיות: A Secret History of Clay (ההיסטוריה הסודית של חמר) בגלריית טייט ליברפול (2004), בתערוכת יחיד Gravida Project במוזיאון פרויד וב- Camden Arts Centreבלונדון (2007/8), ו-Room With A View ב Gemeente Museum-בהאג (2006). הוא זכה במלגת ACE Helen Chadwick Fellowship at British School at Rome and Ruskin School בשנת 2005/6, ובשנת 2009 היתה לו תקופת התמחות ב- Turquoise Mountain Foundation בקאבול, אפגניסטן.


Wieki Somers
וויקי סומרס
Wieki Somers
http://www.wiekisomers.com

 מעצבת. מרצה באקדמיה לעיצוב באיינדהובן. נולדה בשנת 1976. מתגוררת בהולנד.
לאחר שסיימה את לימודיה באקדמיה לעיצוב באיינדהובן בשנת 2000, היא הקימה את סטודיו וויקי סומרס בו היא משתפת פעולה עם דילן ואן דן ברך (נולד בשנת 1971 באיינדהובן), גם הוא בוגר האקדמיה לעיצוב באיינדהובן. שניהם חיים ועובדים ברוטרדם, תוך שיתופי פעולה עם חברות בינלאומיות, מבתי מלאכה לתעשיה, גלריות, ומוזיאונים, לרבות המוזיאון לאמנות מודרנית בניו יורק (MoMA), Museum Boijmans van Beuningen ברוטרדם, ו- Galerie Kreo בפריז. בנוסף לפעילויות של הסטודיו, וויקי סומרס גם מלמדת באקדמיה לעיצוב באיינדהובן, ותורמת לסמינרים רבים ולשיפוט.
את עבודתו של סטודיו וויקי סומרס ניתן לתאר כמשחק הדדי עדין בין פונקציה פשוטה, תוכן יצירתי, ושימוש מתוחכם בחומרים - אובייקטים יומיומיים הופכים לחוויה אסטטית (ולעתים רגשית). האיזון בין תבונה ואינטואיציה משרה על העבודות תהודה פואטית, וגם מותיר מקום למשתמשים עתידיים להפעיל את הדמיון שלהם. מוצרים שזכו לתשומת לב ניכרת כוללים את Bathboat, High Tea Pot, ו-Bellflower.


Vincent Geraedtsוינסנט חרטס
Vincent Geraedts
http://www.gsignstudio.nl/index.php?page=welcome

מעצב. נולד בשנת 1984. מתגורר בהולנד.
וינסנט חרטס הוא מעצב רחב אופקים ושאפתן שמתמקד בעיצוב מוצר ובעיצוב פנים. הוא סיים לימודי עיצוב מוצר באוניברסיטת טוונטה באנסחדה בשנת 2007, ובימים אלו הוא מסיים את לימודיו באקדמיה לעיצוב באיינדהובן. במהלך "הקריירה" הצעירה שלו, עבודותיו הוצגו והתפרסמו, בין היתר, במילאנו, בריסל, איינדהובן, ואמסטרדם.


 א - ז  /  ח - נ ס - ת

© כל הזכויות שמורות למוזיאון העיצוב חולון, 2010   |   ניוזלטר   |   יצירת קשר   |   תנאי שימוש   |   הקמת האתר: סייברסרב   |   עיצוב: ™wuwa   |   צילומים: יעל פינקוס