אודות | צור קשר | עיתונות | ידידים | מגזין | ניוזלטר | ספריית החומרים | العربية | English  
מידע למבקר תערוכות אוספים לוח ארועים חינוך
| שלח אימיל |
 
 
מגזין
פועלי כל העולם התאחדו
זיו בר אילן
משיתוף מידע עוברים לשיתוף בייצור. ברשת צצות סדנאות המאפשרות לכל אחד מכל מקום לקחת חלק בפיתוח המוצר ובתהליכי ייצורו.
להמשך »
יום העיצוב האיטלקי | 2.3.17
להמשך »
הולך ומטשטש את עקבות נעליו
מיה דבש
בימים אלה נפתח בפריז מועדון חברים בשם "סילנסיו". המעצבים הם הבמאי הנודע דיוויד לינץ' ורפאל נבות, מעצב ישראלי צעיר שהפרויקטים שהוא עוסק בהם מתגלגלים לידיו בדרכים מפתיעות.
להמשך »
...גיליון עכשווי
...כל הגיליונות

עקבו אחרינו
הרשמה לניוזלטר »
Facebook »
תערוכות > המעצבים ס - ת

 א - ז  /  ח - נ  /  ס - ת


Studio Job
    photo: Robert Kot
    for Time.com

סטודיו יוב
Studio Job
http://www.studiojob.nl

מעצב. מתגורר בהולנד.
המעצבים המובילים של סטודיו יוב הם יוב סמיטס ונינקה טיינאכל שנפגשו כשהיו סטודנטים באקדמיה לעיצוב באיינדהובן. סטודיו יוב הוקם על ידי סמיטס לאחר שסיים את לימודיו בשנת 1998. טיינאכל הצטרפה אליו עם סיום לימודיה בשנת 2000. סטודיו יוב גם מעסיק צוות של מעצבים צעירים שמסייעים לסמיטס וטיינאכל. עבודתם ידועה ככזו "שחוצה את הגבולות בין עיצוב ואמנות אוטונומית" בשל האופן בו רבים מהפריטים שלהם (כגון שעונים, כסאות, וקופות חיסכון) מדגימים עיצוב אמנותי תוך שיש להם גם מטרה פונקציונלית.


Studio Libertiny


סטודיו ליברטיני
Studio Libertiny
http://www.tomaslibertiny.com/Unbearable_Lightness_1.html

אמן. נולד בשנת 1979. מתגורר בהולנד.
ליברטיני למד אמנות יפה ועיצוב תעשייתי בסלובקיה, בארה"ב, ובהולנד. הסטודיו שלו מתרגם חקירה אינטלקטואלית למצגות אסטטיות מבוססות אובייקט, כאשר המיקוד הוא במיומנות של תהליכים וחומרים. עניינו העיקרי של ליברטיני בגישות תרבות צרכנית ובהיסטוריה של יחס אנושי לאובייקטים.


Reddish (Naama Steinbock & Idan Friedman)
סטודיו רדיש (נעמה שטיינבוק & עידן פרידמן)
(Reddish Studio (Naama Steinbock & Idan Friedman
http://www.reddishstudio.com

 סטודיו Reddish מתמקד בעיצובים ברורים ומסקרנים, ומרבית זמנם של המעצבים מוקדש כדי לעזור לאובייקטים להרגיש טוב יותר עם עצמם. הסטודיו עובד עם לקוחות, מעניק להם שירותי עיצוב מקונספטים חדשים ועד לתכנון המוצר הסופי, ובה בעת יוזם פרויקטים עבור תערוכות והפצה ברחבי העולם.
את סטודיו Reddish הקימו שני המעצבים התעשייתיים נעמה שטיינבוק ועידן פרידמן בשנת 2002. שניהם נולדו בשנת 1975, וסיימו בהצטיינות את לימודיהם ב-HIT מכון טכנולוגי חולון. נעמה מלמדת במחלקה לעיצוב תעשייתי של HIT מאז שנת 2006.


Peter Marigold


פיטר מריגולד
Peter Marigold
http://www.petermarigold.com

 מעצב. נולד בשנת 1974. מתגורר באנגליה.
פיטר מריגולד מתעניין בפוטנציאל הפיסולי של רהיטים. תוך משחק עם צורות וחומרים הוא שואף לגלות פתרונות פונקציונליים חדשים וייחודיים, ואשר משאירים תיעוד של ההתנסות שלו בעולם. הוא עובד באופן בלתי אמצעי עם חומרים במצבם הבסיסי ביותר, מה שמאפשר לכל יצירה שנוצרת בסטודיו להפוך למעין פלימפססט של פעילות.


Pieke Bergmans


פיקה ברחמנס
Pieke Bergmans
http://www.piekebergmans.com

 מעצבת עצמאית. נולדה בשנת 1978. מתגוררת בהולנד.
"אין שני אנשים שהם אותו דבר, ואין שתי שערות שצומחות על ראשינו שהן אותו דבר. הייתי רוצה שגם המוצרים שלנו יהיו קצת כאלה. הצעד הבא בייצור המוני יכול להיות ייצור לא-מושלם מבוקר, כדי לקבל אובייקטים מעניינים, אישיים". פיקה ברגמנס עובדת עם מגוון רחב של חומרים ואין לה העדפה לשימוש בחומר זה או אחר. "אני בוחנת חומרים ואני סקרנית לגלות מה הם יכולים לעשות. מזוית זו, מתעורר מוצר לחיים. אני מציצה במטבחים זרים ונותנת לעצמי לקבל השראה ממה שאני רואה וחווה. אני גם מקדישה זמן לחקירה ולניסוי. העיצובים שלי תלויים במה שאני מוצאת בדרכי. יש לי סקרנות בלתי נלאית לגלות דרכים חדשות למצוא וליצור צורה".


Pepe Heykoop


פפה הייקופ
Pepe Heykoop
http://www.pepeheykoop.nl

מעצב. נולד בשנת 1984. מתגורר בהולנד.
את עיקר השראתו שואב פפה הייקופ מדברים חריגים, עבודת יד, ופרשנויות. בעיניו, טעות של אדם יכולה להיות יפה ביותר.


Francisco Pinto


פרנסיסקו פינטו
Francisco Pinto

מעצב. מתגורר בברזיל.

 


Carolina Wilcke
קרולינה וילקה
Carolina Wilcke
http://www.carolinawilcke.nl/site
 

מעצבת מוצר. נולדה בשנת 1980. מתגוררת בהולנד.
בשנת 2009 סיימה לימודים באקדמיה לעיצוב באיינדהובן, הולנד.
בשנת 2003 סיימה לימודי צורפות בבית הספר לאמנות בסכונהובן.
למוצרים שלה שימושים רבים מעבר לשימוש להם נועדו. היא רואה מוצרים לא רק כאובייקטים פונקציונליים, אלא כאובייקטים בקרבם אנו חיים, הם הידידים והשותפים שלנו. צריכה להיות להם זהות משלהם והם צריכים לגרום לנו להרגיש בבית. קרולינה רוצה ליצור דברים שפונים אל הדמיון, מעוררים פנטזיה. עבודתה מתמקדת בצורה, פרופורציות, צבעים, חומרים, ואמנות.


Kiki van Eijk
קיקי ואן אייק
Kiki van Eijk
http://www.kikiworld.nl

מעצבת. נולדה בשנת 1978. מתגוררת בהולנד.

לראיון עם המעצבת קיקי ואן אייק לחצו כאן 

 


Ronel Jordaan
רונאל ג'ורדאן
Ronél Jordaan
http://www.roneljordaan.com

מעצב. מתגורר בדרום אפריקה.
בשנת 2004 החל רונל ג'ורדאן, מעצב טקסטיל מזה 26 שנה, לחקור את אפשרויות השימוש בלבד כמדיום יצירתי. תוך לימוד עצמי והליכה בעקבות האינסטינקטים היצירתיים שלה, היא החלה להפוך חוטים דקיקים ועדינים לצורות לבד בעלות נוכחות. היא הכשירה קומץ נשים שמסייעות לה. היצירות שלה, המוכרות בזכות המקוריות והייחודיות העיצובית שלהן, מצאו שוק מיידי. המוצרים המוכרים ביותר של רונל הם חלוקי הנחל והסלעים שלה. הקו שלה מתרחב בהתמדה, מאביזרים, צעיפים, ורדידים, לכלי בית, שטיחים, מנורות, וכיסויים.


Shir Atar
שיר אתר
Shir Atar
www.shiratar.com

לאחר שסיים את לימודיו ב-HIT מכון טכנולוגי חולון, החל שיר לפתח את התעניינותו בחומרים וטכנולוגיה. העבודה לצד יצרנים מתחומים שונים מספקת הזדמנות ייחודית לחשוב מחדש ולפתח מחדש טכנולוגיה מסורתית ואת השימוש בחומרים מסורתיים.
החיבור בין הגישה החקרנית של שיר ותעשייה מסורתית הוליד מוצרים מפתיעים שהוצגו בטוקיו ובקלן, ואשר גם זיכו אותו בפרס Interior Innovation Award לשנת 2011.


Samuel Ben Shalom


שמואל בן שלום
Samuel Ben Shalom
www.talentsdesign.com
hmulik@ocd-studio.com

שמואל בן שלום הוא אמן ומעצב השוזר בין יצירת מציאות לזיוף מציאות. עבודתו משלבת תמהיל של מראות וחומרים. את עבודותיו הציג במגוון תערוכות עיצוב, לרבות ב-Milan Satellite.

 


א - ז  /  ח - נ  /  ס - ת

© כל הזכויות שמורות למוזיאון העיצוב חולון, 2010   |   ניוזלטר   |   יצירת קשר   |   תנאי שימוש   |   הקמת האתר: סייברסרב   |   עיצוב: ™wuwa   |   צילומים: יעל פינקוס