רכישת כרטיסים

בתי ספר יסודיים

סיורים מודרכים – בתי ספר יסודיים

ביקורי תלמידים במוזיאון
המוזיאון הוא משאב תרבותי ולימודי, כלי מוחשי ובעל ערך נוסף, המעשיר את תכנית הלימודים באומנויות העיצוב. ביקור במוזיאון העיצוב חולון מזמן לתלמידים מפגש בלתי אמצעי עם עולם העיצוב על רבדיו השונים, מעורר סקרנות ומעודד חשיבה אודות מעגל החיים של מוצרים וחפצי יומיום.

לפרטים נוספים ולהזמנה: 03-5021551 | sales@dmh.org.il

בשונה מקהל המבקרים הבוגר במוזיאון, מציע המוזיאון לתלמידים סיור פעיל, מונחה משימות ודיון בתערוכות המוצגות, בהדרכת צוות המוזיאון, המשלב עבודה קבוצתית וביצוע משימות שונות.

במסגרת הסיור ייחשפו התלמידים לעיצוב עכשווי מן הארץ ומהעולם ויעמדו על קנקנו של המושג "עיצוב" באמצעות שאלות כמו: מהו מוצר תעשייתי? מה מבחין בין עיצוב, אמנות ומלאכת יד? מה מקומו של המעצב בחברה ומהם מניעיו בתהליך העיצוב? באילו חומרים וטכנולוגיות המעצב משתמש?

סיור מודרך עבור בתי ספר יסודיים
סיור בלשי עיצוב- מסע מחקר וגילוי באוספי ותערוכות המוזיאון, במהלכו יסיירו המשתתפים בתערוכה ויפענחו את שפת העיצוב באמצעות חוברת פעילות וחשיפת רמזים בגלריות.

ניתן לשלב את הסיורים עם סדנאות עיצוב ייחודיות בהתאמה אישית ולפי צרכי הקבוצה.

איש הברזל – סדנת עיצוב דמות מגנטית
סדנת עיצוב לתלמידי יסודי בה יתנסו המשתתפים בעיצוב דמות מגנטית, ההופכת יריעת מתכת שטוחה לדמות תלת ממדית באמצעות טכניקת ריקוע. הסדנה עוסקת בעקרונות המעבר מדו ממד לתלת ממד, הבנת תכונות ומגבלות החומר והאמצעים השונים ליצירת טקסטורות. כל תלמיד יקבל את הדמות המגנטית שעיצב.

לפרטים נוספים ולהזמנה: 03-5021551sales@dmh.org.il

חלום של צעיף – סדנה לעיצוב צעיף אישי
סדנת עיצוב לתלמידי יסודי, בה המשתתפים יתנסו בעיצוב אישי של צעיפים, באמצעות עיצוב גזרה מרצועות בד הלבד ופיתוח מחברים. המחברים החכמים מבוססים על קשירה והשחלה, ללא צורך בתפירה או דבק ליצירת קונסטרוקציה תלת ממדית יציבה מלבד. כל תלמיד יקבל את הצעיף שעיצב.

לפרטים נוספים ולהזמנה: 03-5021551sales@dmh.org.il

"טוטם" – סדנת עיצוב ויצירת גוף תאורה

סדנת עיצוב לילדים במסגרתה המשתתפים יתנסו ביצירת גוף תאורה ייחודי בשילוב חומרים ידידותיים לסביבה. הסדנה תעסוק במודעות לסביבה, בחשיבות השמירה על הטבע ובשימור תרבויות ומסורות שונות מסביב לעולם במאה ה-21.

לפרטים נוספים ולהזמנה: 03-5021551sales@dmh.org.il