רכישת כרטיסים

אין אירועים קרובים

קטלוגים

צילום: Museum Staff צוות המוזאון
מחיר מיוחד לרוכשים ישירות מהמוזיאון בטלפון: 0732151515 בכתובת מייל: info@dmh.org.il

״הנשף״ | ספר התערוכה

״הנשף״, תערוכת הקיץ של מוזיאון העיצוב חולון לשנת 2021, עוסקת בקשר שבין אופנה, חלומות, אגדות ובריחה מהמציאות. הקטלוג פורש את סיפור התערוכה על פני 250 עמודי צבע, המחברים בין ההיסטוריה של הנשפים במערב והאופנה שעוצבה עבורם, ליצירות של מעצבי אופנה מובילים בארץ. בקטלוג תמצאו תיעוד ליותר מ־120 שמלות בעיצובים היסטוריים ועכשוויים, שנתפרו בחומרים יוקרתיים ובתפירה עילית לצד חומרים מפתיעים ויומיומיים, כ־50 אביזרים, 22 דגמים של נעלי סינדרלה שהודפסו בתלת־ממד, שמלת סיבים אופטיים, 6,500 מקרונים, ו־17 כובעים בהשראת קינוחים – כולם נוצרו במיוחד עבור התערוכה. הקטלוג המהודר מאפשר לשמר את חווית הביקור בתערוכה, ומעניק מבט מקרוב אל הדיאלוגים היצירתיים שבה: בין החגיגי ליומיומי, ובין הפנטסטי לממשי. הוא גם מאפשר להרהר על תפקידה של האופנה בחיי היומיום, על הרצון לברוח מהמציאות, ולצאת מפרופורציות, על חלומות, עושר וגם אושר.

כמות:
לרכישה

אקסטרים | קטלוג התערוכה

קטלוג תערוכה מהודר החוגג עשור למוזיאון העיצוב חולון. הקטלוג דו-שפתי וכולל ארבעה מאמרים מקוריים מאת כותבים מקומיים ובינלאומיים, מאמר אחד המתורגם לראשונה לעברית ודיון בקלישאות עיצוביות מאת אנשי מפתח בעולם העיצוב הבינלאומי והמקומי. לאורכו של הקטלוג משובצים ציטוטים נבחרים מתערוכות קודמות והוא כולל תמונות והסברים על מרבית העבודות המשתתפות בתערוכה. 

כמות:
לרכישה

״מבט על – משקפים״ | קטלוג התערוכה

לרגל התערוכה מבט-על יצא לאור קטלוג מיוחד, דו לשוני, שסוקר את התפתחות המשקפיים, ואת מושגי המבט והראייה בחברה המערבית בראי היסטורי, פילוסופי ותרבותי. לצד צילומי משקפיים מתוך האוסף של קלוד סמואל, כולל הקטלוג מאמרים של כותבים שונים מתחומי האופנה, הרפואה, הפילוסופיה, העיצוב והאמנות ומאפשר להתבונן על אובייקט יומיומי זה ועל השפעתו על החברה, מנקודות מבט שונות.

כמות:
לרכישה

ננדו | קטלוג התערוכה

ננדו

כמות:
לרכישה

צל ערים: מצילים את המרחב הציבורי | קטלוג

הצל-קטלוג עברית

כמות:
לרכישה

אלסי – רעיון מגירה | קטלוג התערוכה

קטלוג התערוכה "רעיון מגירה" שמתמקדת בסיפורם של פרויקטים שלא יצאו את דלתות המפעל. מה מונע מאובייקט להגיע לפס הייצור? בעיות טכניות ומגבלות כלכליות אינן הסיבות היחידות שבגינן מוקפא פרויקט. פיתוח פרויקט עלול להביא לתוצאות לא צפויות באופן בו האובייקט מתגלם במציאות, בשפת העיצוב שלו או בהשפעתו הרגשית. התערוכה "רעיון מגירה" מציעה לקהל המבקרים הצצה אל החלק הפחות מוכר של אוסף מוזיאון אלסי וחושפת את המנגנון הפנימי שבלב אחד ממפעלי העיצוב האיטלקיים המובילים באמצעות מבחר פרויקטים שמעולם לא ראו אור.

כמות:
לרכישה

יעקב קאופמן – שרפרפים | קטלוג התערוכה

קטלוג התערוכה ״שרפרפים״. "שרפרפים" היא תערוכת יחיד לאחד מבכירי המעצבים החיים היום בישראל. בתערוכה מוצגים כ-450 שנוצרו בסטודיו של יעקב קאופמן בשני העשורים האחרונים. התערוכה מציגה אותם כמהלך שלם ורציף הדומה לתהליך הפיתוח שלהם. במבט ראשון הם נדמים כמו מוטציות משוכפלות של רהיט קטן או ספר אנימציה לדפדוף מהיר. במבט שני וממוקד, מתגלה מערכת מסועפת של בדיקות שאין בה התחלה וסוף, קצה או שוליים והיא מתפתחת ללא סוף.

כמות:
לרכישה

ברוורס – רון ארד | קטלוג התערוכה

ברוורס-רון ארד

כמות:
לרכישה

יוז'י ימאמוטו | קטלוג התערוכה

יוז'י ימאמוטו

כמות:
לרכישה

כיסאות מאוסף מוזיאון העיצוב חולון

הספר הראשון המוקדש לאוסף המוזיאון ועוסק בכיסאות מתוך האוסף. 28 כיסאות פרי עבודתם של מעצבים בינלאומיים ומעצבים מקומיים, כיסאות איקוניים מוכרים לצד אבות טיפוס חדשניים של סטודנטים מהאקדמיות המובילות בארץ מבטאים את גישת המוזיאון לאוסף ולקריאת עולם העיצוב דרכו. הספר כולל מאמר מקורי מאת פרופ' עזרי טרזי העוסק בהתפתחות האובייקט "כיסא" בתרבות המערב.

כמות:
לרכישה