אודות | צור קשר | עיתונות | ידידים | מגזין | ניוזלטר | ספריית החומרים | العربية | English  
מידע למבקר תערוכות אוספים לוח ארועים חינוך
גיליון 14#
נובמבר 2015 - מאי 2016
חדשות
קול קורא: מילאנו 2016
07 פברואר, 2016

חברות ישראליות מתחום מוצרי הצריכה מוזמנות להגיש מועמדותן להשתתפות במתחם עיצוב ישראלי באירוע FUORI SALONE שיתקיים בין התאריכים 12-17.04.2016 בעיר מילאנו, איטליה.

המתחם הוא פרויקט משותף של הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה במילאנו ושל מכון היצוא הישראלי. ה-FUORI SALONE, המקביל לתערוכת SALONE DEL MOBILE המתקיימת במרכז הירידים של מילאנו, הינו אחד מהאירועים החשובים בעולם בתחומו. הוא מושך אליו מאות אלפי מבקרים מכל העולם ובתוכם אנשי המקצוע ואנשי העסקים שמניעים את הסקטור.

מטרת המתחם הישראלי היא לחשוף את החברות הישראליות בפני בעלי חנויות ומפיצים של מוצרי עיצוב ובפני קהל המבקרים באירוע FUORI SALONE, לבנות את מותג העיצוב הישראלי, חשיפה תקשורתית והגדלת המכירות. המתחם יציג אוסף של חברות ישראליות המפתחות ומייצרות מוצרי צריכה בעלי שימוש יומיומי ופנאי: בית וגינה, מטבח, החוויה האורבאנית, ספורט ותחביבים וכו'.

החברות הנבחרות יהיו כאלה שיציגו מוצרים בעלי איכות גבוהה בכל הנוגע לעיצוב ולייצור וכן, שיימצאו בשלות ומתאימות לשוק האיטלקי והאירופאי ולאירוע עצמו.

המתחם הינו מעוצב ומאורגן תחת קונספט אחד ויארח את החברות בתוכו באופן שיתופי שיחבר בין החברות ומוצריהן ולא יהיה במתכונת של יריד המחולק לתאים. עם זאת לנציגי החברות יוקדש מקום לערוך פגישות עסקים. הנספחות המסחרית במילאנו תפעל לקדם את החברות המציגות במתחם בקידום פגישות עסקיות עם שותפים ומפיצים פוטנציאלים וכן תקדם הגעה לביתן של גורמי תקשורת ומובילי דעת קהל.

מספר המקומות מוגבל לעד 15 חברות ישראליות שעומדות בקריטריונים הבאים:
* חברה בעלת מוצרים שנמכרים בפועל בארץ ובחו"ל (לא אב טיפוס)
* אתר אינטרנט פעיל באנגלית
* החברה מתחייבת לשאת בעלות שילוח המוצרים למילאנו (ובחזרה, אם היא מעוניינת בכך) ולעמוד בלוחות הזמנים של הפעילות.
* נציג החברה יידרש להיות נוכח באירוע במילאנו
* המתחם יעמוד לרשות החברות שלושה ימים לפני הפתיחה להקמה ושלושה ימים אחרי לפירוק, זאת בתיאום עם ההקמה והפירוק של המתחם עצמו.

יתרון יינתן לחברות שיציגו מוצרים עם קשר לנושאים עכשוויים כגון: שימוש בחומרים ממוחזרים, חומרים מתכלים, ייצור באומנות ומלאכה כנגד תעשייתי, הדפסת 3D, טכנולוגיות דיגיטאליות חדשניות, שימוש במדיות תקשורת חדשניות, חקלאות אורבאנית וכו' וכו'.

החברות הנבחרות יתבקשו לשלם דמי השתתפות על סך 1500 יורו לכל חברה

המעצבים שישתתפו ייבחרו ע"י צוות שיורכב מחברת ייעוץ במילאנו בתחום העיצוב והמיתוג, נציגי מכון היצוא והנספחות הכלכלית במילאנו.

תאריך אחרון להגשת מועמדות: 15 בפברואר 2016
(הודעה תימסר למעצבים שנבחרו עד סוף פברואר-תחילת במרץ)

מה כוללת ההשתתפות:
* הזכות להציג המוצרים למשך שבוע במתחם הנ"ל ולהשתתף באירועים סביב הפעילות במתחם (אירוע פתיחה וכדומה, לפי החלטת צוות הנספחות).
* חשיפה בפני קהל מקצועי של בעלי חנויות ומפיצים של מוצרי עיצוב באיטליה
* מכירה בפועל של המוצרים לקהל המבקרים

הגשת מועמדות:
החברות המעוניינות מתבקשות להגיש מועמדותן עד לתאריך 15.02.2016
לפרטים נוספים ולהגשת מועמדות לחצו כאן >

כתבות
שעשוע רציני
סו אן ואן דר זיפ
זוהי תמונה משפחתית כמעט אידילית: חיימה חיון עובד בעוד בנו הצעיר ישן בעגלה, ואשתו, האמנית והצלמת נינקה קלונדר, מתעדת את תהליך הציור במצלמתה. לקראת תערוכת היחיד שלו במוזיאון חרונינגר, המציינת את עשר השנים הראשונות שלו כמעצב/אמן, התמקמה המשפחה במחסן המוזיאון בחרונינגן לכמה ימים כדי לאפשר לאמן לצייר כמה ציורים גדולים על קנבס.
להמשך »
חדשות
חומרים חכמים חומרים טפשים | הפתיחה: 14.1.16
תערוכה בשיתוף ספריית החומרים ע"ש אהרון פיינר עדן שתציג מבחר חומרים בקנה מידה מיוחד מתוך אוסף הספרייה: חלקם חומרים בייצור תעשייתי, חלקם טבעיים או חד-פעמיים המתייחסים לשלוש תמות מרכזיות אשר בוחנות את המונח 'חכם' או 'טיפש' ומציעות פרשנויות ומחשבות שונות על הנושא.
להמשך »
ראיונות
הדשא ההולנדי ירוק יותר
מיה דבש
שיחה עם המעצבים בעז כהן וסאיאקה יאמאמוטו (BCXSY) שביקרו בישראל לרגל פתיחת התערוכה "פוסט פוסיל - חושפים את מאובני העתיד" בה הם מציגים את עידן האבן החדש.
להמשך »
© כל הזכויות שמורות למוזיאון העיצוב חולון, 2010   |   ניוזלטר   |   יצירת קשר   |   תנאי שימוש   |   הקמת האתר: סייברסרב   |   עיצוב: ™wuwa   |   צילומים: יעל פינקוס